Etykiety na alkohol

Wódka jest nieodzownym elementem imprez weselnych, jednak dość rzadko kładzie się ją na stole w takiej formie, jak została kupiona. Najczęściej na butelki naklejane są różnego rodzaju naklejki na wódkę, przez które normalny alkohol zostaje zmieniony w szlachetny napitek.

alkohol
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Podobne zadanie będą spełniać zawieszki na wódkę – przy ich pomocy także stoły weselne nabiorą niezwykłego stylu, a goście inaczej będą patrzeć na kwestie organizacyjne. Jest bowiem faktem, że etykiety na wódkę nie są przeczą obowiązkową i konieczną, bez ich przyklejania także da się zaplanować całe wesele i wyśmienicie się na nim bawić. Continue reading „Etykiety na alkohol”

Winietki na stół

Usadowienie zaproszonych gości na sali ze stołami weselnymi w wielu przypadkach stanowi spore wyzwanie. Łatwo można zapomnieć o kimś podczas ogólnego zamieszania, łatwo też popełnić jakąś sporą gafę sadzając przy sobie osoby, które nie przepadają za sobą.

stół
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Z tego też powodu dość często na takich uroczystościach pojawiają się winietki ślubne, mające na celu uporządkowanie kwestię miejsc. Winietki to po prostu niewielkie karteczki z wydrukowanymi nazwiskami poszczególnych gości, umieszczone w miejscach, które im przydzielono. W naszych zwyczajach weselnych winietki na stół nie są obowiązkowo używane, niektórzy są im wręcz mocno nieprzychylni. Faktem jest że niektóre osoby zapewne będą zniesmaczone tym, że z góry im zostało narzucone miejsce przy stole. Continue reading „Winietki na stół”

Wzór zaproszenia na ślub - zakaz kopiowania artykułów ze strony