Podziękowania dla gości weselnych z drewna

Prezentujemy modne i ciekawe upominki w formie drewnianych serduszek wykonanych z należytą starannością, tak by pełniły funkcję eleganckiego prezentu, idealnego dla gości weselnych. Oferujemy oryginalne, nowoczesne serduszka, które wpasują się w klimat każdego wesela. Jeżeli szukasz pomysłu na sposób wyrażenia wdzięczności za przybycie swoim gościom, wybierz nasze produkty, zapoznaj się z naszą ofertą.

wesele

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Podziękowania dla gości weselnych za przybycie

Udane wesele to wspaniała uroczystość, która zostaje w pamięci na wiele lat, dlatego warto zatroszczyć się o dobrą zabawę gości. Jednym z kluczowych elementów jest oczywiście muzyka. Oprawa muzyczna powinna przede wszystkim zachęcać do tańca oraz brania udziału w różnych zabawach.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Pierwszym dylematem, przed którym staje każda para młoda jest wybór między zespołem a didżejem. Nie da się ukryć, że ta druga możliwość jest tańsza oraz daje większe możliwości wyboru repertuaru. Jednocześnie dobry didżej potrafi także zachęcić do zabawy i poprowadzić różne tradycyjne zabawy. Dla wielu osób jednak wesele nieodłącznie wiąże się z muzyką na żywo. Continue reading „Podziękowania dla gości weselnych za przybycie”

Etykiety na weselny alkohol

Tematem tekstu będzie alkohol w czasie wesela, niemniej nie będziemy odnosić się do tego, ile tego alkoholu się wypija. Nie w tym rzecz. Skupimy się na tym, jak ten alkohol wygląda. Z pewnością niejednokrotnie mieliście okazję zauważyć zawieszki na wódkę.

alkohol
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Takie zawieszki na wódkę być może dla wielu nie są niczym szczególnym, ale rzeczywistość przedstawia się inaczej. Takie zawieszki są bardzo ważnym elementem i trzeba mieć to na uwadze. Jeżeli wesele ma być perfekcyjne, to każdy element musi być w 100% dopracowany. Warto od razu podkreślić, że to nie jest tak, iż zawieszki to jedyny możliwy wybór. W grę wchodzą także etykiety na wódkę, czy też naklejki. Continue reading „Etykiety na weselny alkohol”

Przygotowanie do wesela i ślubu

Przygotowanie udanego wesela to spore wyzwanie dla młodych ludzi, którzy decydują się na zawarcie związku małżeńskiego. Zazwyczaj poświęcają na to przynajmniej kilka miesięcy, w czasie których załatwiają różne sprawy, takie jak kupowanie strojów i obrączek, czy rezerwowanie sali. Jedną z decyzji, które muszą podjąć, jest wybór menu.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Przy wyborze odpowiedniego menu warto pamiętać o kilku podstawowych kwestiach – jak długo będzie trwało wesele, ilu będzie na nim gości oraz jakie mogą być ich upodobania. Taka rozpiska planu dobrze jak znajduje gdy wręczamy zaproszenia ślubne, takie informacje są przydatna dla tych którzy jadą z daleka albo gdy mają małe dzieci. Wypisując zaproszenie weselne i jeżeli wpiszemy plan ramowy to ułatwimy życie dla gości, warto wiedzieć że zaproszenia na ślub zazwyczaj dostarczamy osobiście, chyba że zaplanowaliśmy od razu że będziemy je wysyłać. Continue reading „Przygotowanie do wesela i ślubu”

Tradycje weselne

Tradycja mówi, że w dniu, w którym odbywa się ślub- przed przyjęciem weselnym i przed uroczystością zaślubin- goście zbierają się w domu panny młodej, w którym rozpoczynają się uroczystości, nad drzwiami wiszą drewniane serduszka, zazwyczaj jest to serduszko z grawerem, które ma wypisane imiona pary młodej, serduszka drewniane są również dodawane dla gości lub jako zawieszki w samochodzie.

prezent
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

W momencie, kiedy pan młody przyjeżdża z bukietem kwiatów po pannę młodą, zbierają się wraz z rodzicami i najbliższą rodzina po to, aby udzielili im oni błogosławieństwa. Po błogosławieństwie, młoda para wraz z zgromadzonymi gośćmi- wyruszają do kościoła. W drodze do kościoła młoda para zazwyczaj zatrzymywana jest przez tak zwane bramy, które najczęściej organizowane są przez sąsiadów czy znajomych, którzy składają młodej parze życzenia. Continue reading „Tradycje weselne”

Wzór zaproszenia na ślub - zakaz kopiowania artykułów ze strony