Wesele podziękowania dla gości

Tanie podziękowania dla gości z okazji ślubu i wesela

Każde wesele powinno być elegancko zakończone! Pozwolą na to oferowane przez nas, wykonane w drewnie podziękowania dla gości ślubnych. Taka dekoracja z imionami pary młodej oraz napisem „dziękujemy za przybycie” oznajmi więcej, niż tysiąc słów. Z tyłu każdej pamiątki rozmieszczamy również magnes, to naturalnie dzięki czemu jest fajnym gadżetem na lodówkę.

Można też wybierać z licznych grafik, jakie umieszczamy po dekoracyjnej stronie pamiątki. Bez względu na to, czy wypatrujecie klasycznego motywu, czy czegoś bardziej nowomodnego – z pewnością odnajdzie się coś w punkt. Continue reading „Tanie podziękowania dla gości z okazji ślubu i wesela”

Różne wzory podziękowań dla gości z okazji roczku – sklep

Śliczne oraz przydatne – nasze podziękowania dla gości za przybycie na roczek to kultowa propozycja! Zapraszamy do wyboru kształtu oraz motywu, jak również nadesłania nam celem personalizacji imienia i daty.

Roczek ładne podziękowania

To właśnie dzięki temu roczek będzie jeszcze bardziej świętowany! Obdarowanym gościom spodoba się też to, iż z tyłu dekoracji jest umieszczony magnes. To właśnie dzięki temu tak ważne wydarzenie będzie bajecznie utrwalone, należałoby skorzystać z gotowego rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Continue reading „Różne wzory podziękowań dla gości z okazji roczku – sklep”

Komunia podziękowania dla gości – polski sklep

Jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu każdego potomka oraz jego rodziny jest dzień Pierwszej Komunii Świętej. Przyjemnie jest wobec tego w równie szczególny sposób docenić uczestnictwo w wydarzeniu zaproszonych gości. Takiego podziękowania na komunię nie trzeba daleko poszukiwać – nasze nadaje się do tego znakomicie.

Komunia eleganckie podziękowania

Personalizowana figurka w kształcie gołębicy bądź serduszka jest nadzwyczajnym pomysłem na taki podarek. Co więcej, jest nie jedynie dekoracyjną pamiątką, lecz też niezmiernie urokliwym magnesem – a tych przecież nigdy za dużo w każdym gospodarstwie domowym. Continue reading „Komunia podziękowania dla gości – polski sklep”

Wysokiej jakości podziękowania dla gości z okazji chrzcin

Chrzest Święty stanowi jedną z najistotniejszych uroczystości w życiu rodziny. Można uroczystość okrasić jeszcze bardziej dziękując gościom za przybycie miłym podarkiem. Widoczne tutaj podziękowanie z magnesem na pewno sprawdzi się jako eleganckie podziękowania.

Chrzest podziękowania

To propozycja wykonana z drewna oraz personalizowana przy pomocy nadesłanych nam danych, co sprawia że jest w rzeczy samej unikalnym oraz do tego nadzwyczaj praktycznym upominkiem. Gwarantujemy wysoką jakość oraz to, że motyw gołębia czy też serca będzie się prezentował faktycznie zjawiskowo! Continue reading „Wysokiej jakości podziękowania dla gości z okazji chrzcin”

Personalizowane serce jako podziękowanie

Mamy szeroką ofertę drewnianych serduszek tworzonych z dobrej jakości drewna, wykańczanych na wiele sposobów. Na każdym z nich wykonujemy grawer, który w stu procentach dopasowuje się do tego ważnego wydarzenia, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Proponujemy drewniane serduszka z magnesem, dzięki któremu można przyczepić je do lodówki. Są więc nie tylko podziękowaniem za obecność na tym wydarzeniu, ale też dekoracją i pamiątką.

komunia

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Serduszka jako podziękowania dla gości

Oferujemy drewniane serduszka nadające się na podziękowanie dla gości, którzy zdecydowali się przyjść na chrzciny. To nowoczesna forma dziękowania gościom za przybycie. To świetna dekoracja lodówki – każde serduszko posiada magnes. Z jednej strony wykonujemy okolicznościowy grawer. W treści jest data, imię dziecka. Wybierz nasze serduszka, złóż zamówienie. Wykonamy je w każdych ilościach, w atrakcyjnych cenach.

chrzest

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Wzór zaproszenia na ślub - zakaz kopiowania artykułów ze strony